Nasze DOJO – informacje
Krakowski Klub Aikido Onshin

W naszym dojo (szkole) mogą trenować kobiety i mężczyźni w każdym wieku oraz chłopcy i dziewczynki już od 4 roku życia. Nasz trener posiada długoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Aby trenować w naszej szkole nie jest istotna szczególna wydolność fizyczna, wystarczy tylko odrobinę motywacji :-)

Dwa razy w roku organizujemy seminaria ze znanymi i wysoko doświadczonymi nauczycielami.

ONSHIN dojo jest zrzeszone w Polskiej Federacji Aikido (PFA) oraz w International Shiseikan Budo Association (ISBA), możesz rozwijać umiejętności Aikido oraz Kenjutsu z doświadczonymi trenerami:

Justyna Kaczmarska
swoją przygodę z aikido rozpoczęła w 2005 roku pod kierunkiem senseja Toshimi Kanagawa, wówczas wolontariusza z organizacji JICA oraz nadzorującego polskiego senseja Tomasza Sowińskiego  (aktualnie 5 dan  w Polsce) i Aleksandry Sowińskiej (2 dan) z klubu SOTO w Warszawie.
Następnie trenowała pod okiem Rafała Żegleckiego, aktualnego instruktora Iaido oraz Aikido w Przemyślu. Swoje doświadczenie w treningach z dziećmi oraz dalszym rozwoju zdobyła przy boku Pawła Bernasia (5 dan), Pawła Olesiaka (5 dan) oraz Igora Wacha (3dan) .
Kluczowy rozwój wzbogaciła trzymiesięcznym pobytem w Japonii pod okiem najlepszych mistrzów:
Inaba Minoru, Doshu Moriteru Ueshiba, Christian Tissier  – (staże), oraz regularną praktyką u nauczycieli Araya Takashi oraz Aoki Hisashi. Rozwój umiejętności ulepszała nie tylko w Aikido, ale także w Kenjutsu .
W trakcie wieloletniej nauki 2005-2015 praktykowała Aikido i Kenjutsu na wielu stażach w Polsce, w Niemczech, Turcji oraz Japonii.
W 2015 roku postanowiła wraz z doświadczonym trenerem Piotrem Ożdzińskim otworzyć własne DOJO w Krakowie.

Piotr Ożdziński
zaczął ćwiczyć Aikido oraz Kenjutsu w 2003 roku u senseja Jacka Czerniachowicza (4 DAN Aikido Aikikai). Od 2010 roku ćwiczył równolegle u Pawła Bernasia (5 DAN Aikido Aikikai) oraz Pawła Olesiaka (5 DAN Aikido Aikikai).
W rozwinięciu umiejętności pomogli mu w Japonii znani i szanowani na całym świecie senseje Inaba MinoruDoshu Moriteru Ueshiba, Christian Tissier  – (staże) oraz regularne treningi u sensejów Araya Takashi i Aoki Hisashi.
Intensywna praktyka Aikido i Kenjutsu na seminariach w Polsce, w Niemczech, we Francji i Japonii w latach 2003-2015 zachęciła Piotra do otworzenia własnego DOJO w Krakowie.

                                                            

   Sensei Inaba Minoru                                                              Doshu Moriteru Ueshiba

Znalezione obrazy dla zapytania Inaba Minoru,